EXPO XXI Warszawa
28 & 29 maja 2025

Aktualności

ARCHITECT@WORK to jak dotąd zdecydowanie najlepszy sposób, aby środowisko architektów i projektantów wnętrz dowiedziało się o nowinkach produktowych z dziedziny architektury i designu.

5 października 2021

Czym jest A@W?
To unikalna recepta na poznanie szerokiej gamy nowości produktowych prezentowanych przez wybranych, wysokiej klasy producentów i dystrybutorów!

Co to oznacza?
Oferujemy architektom i projektantom wnętrz unikalną platformę networkingową, której główną częścią jest wydarzenie organizowane z powodzeniem od 17 lat w całej Europie, Kanadzie i Turcji.
Odpowiadamy na potrzeby architektów, łącząc innowacje z inspiracjami i najnowszymi osiągnięciami w branży.

Dlaczego A@W jest tak wyjątkowe?
Wszystkie innowacje prezentowane podczas wydarzenia zostają uprzednio poddane wnikliwej ocenie przez panel oceniający, składający się z zespołu architektów i projektantów wnętrz, których celem jest rozpoznanie wyłącznie wartościowych produktów. Zależy nam na tym, aby odwiedzający mogli czerpać jak najwięcej korzyści z udziału w ARCHITECT@WORK. Rygorystyczna selekcja w połączeniu z wyjątkową atmosferą i możliwością nawiązania kontaktów to przepis na dobrze spędzone popołudnie.

Jak skontaktować się z A@W?
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odwiedzić nas 30 lub 31 marca bądź chcesz zostać wystawcą podczas ARCHITECT@WORK Warsaw 2022?
W takim razie skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem poland@architectatwork.com.

Zostań częścią ARCHITECT@WORK i doświadcz tego unikatowego konceptu już wkrótce!

Powrót do przeglądu  

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024