EXPO XXI Warszawa
15 & 16 maja 2024

Aktualności

A@W Warsaw 2023 – full house!

5 czerwca 2023

Druga edycja ARCHITECT@WORK przerosła oczekiwania wszystkich - odwiedziło ją ponad 25% więcej gości niż w ubiegłym roku.

Społeczność architektów i projektantów licznie uczestniczyła w tegorocznym wydarzeniu, potwierdzając tym samym, że A@W Warsaw zdecydowanie zasłużyło na swoją pozycję na polskim rynku.

Reakcje wystawców były nad wyraz pozytywne i świadczą o tym, że wszyscy są chętni do ponownego udziału w naszej edycji 2024, która odbędzie się 15 i 16 maja w EXPO XXI.


Formuła targów okazała się bardzo trafiona. Stoiska w pigułce sprawiły, że Odwiedzający mieli szansę zajrzeć do każdego z nich, mieli energię na rozmowę, a nie tracili jej na pokonywanie kilometrów. Konkretna grupa docelowa sprawiła, że jako Wystawcy mieliśmy szansę zebrać konkretne leady. Obie strony wiedziały w jakim celu się spotykają. - MILKE


Organizacyjnie wydarzenie było przygotowane w 100%! Dostaliśmy również informacje od odwiedzających, którzy byli również bardzo zadowoleni. Postaramy się w przyszłym roku przygotować nowa innowacje i chętnie zameldujemy się. - CARO BETONELEMENTY


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu jako wystawcy lub odwiedzający, naprawdę doceniamy wasz entuzjazm i nie możemy się doczekać, aby powitać was ponownie.

Do zobaczenia wkrótce!

Powrót do przeglądu  

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024