EXPO XXI Warszawa
28 & 29 maja 2025

Aktualności

A@W Warsaw 2023 – full house!

5 czerwca 2023

Druga edycja ARCHITECT@WORK przerosła oczekiwania wszystkich - odwiedziło ją ponad 25% więcej gości niż w ubiegłym roku.

Społeczność architektów i projektantów licznie uczestniczyła w tegorocznym wydarzeniu, potwierdzając tym samym, że A@W Warsaw zdecydowanie zasłużyło na swoją pozycję na polskim rynku.

Reakcje wystawców były nad wyraz pozytywne i świadczą o tym, że wszyscy są chętni do ponownego udziału w naszej edycji 2024, która odbędzie się 15 i 16 maja w EXPO XXI.


Formuła targów okazała się bardzo trafiona. Stoiska w pigułce sprawiły, że Odwiedzający mieli szansę zajrzeć do każdego z nich, mieli energię na rozmowę, a nie tracili jej na pokonywanie kilometrów. Konkretna grupa docelowa sprawiła, że jako Wystawcy mieliśmy szansę zebrać konkretne leady. Obie strony wiedziały w jakim celu się spotykają. - MILKE


Organizacyjnie wydarzenie było przygotowane w 100%! Dostaliśmy również informacje od odwiedzających, którzy byli również bardzo zadowoleni. Postaramy się w przyszłym roku przygotować nowa innowacje i chętnie zameldujemy się. - CARO BETONELEMENTY


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu jako wystawcy lub odwiedzający, naprawdę doceniamy wasz entuzjazm i nie możemy się doczekać, aby powitać was ponownie.

Do zobaczenia wkrótce!

Czytaj więcej

A@W WARSAW ODBĘDZIE SIĘ 15&16 LISTOPADA W EXPO XXI !

5 września 2022

Global Expo było przekonane, że po wakacjach powróci do swojej statutowej działalności i będzie mogło gościć ARCHITECT@WORK w swoich progach. Jednak trwająca na Ukrainie wojna zmusiła Global Expo do realizacji szlachetnego celu, jakim jest działanie jako obszar tranzytowy dla rodzin i dzieci potrzebujących schronienia. Kierujemy do zespołu Global Expo wyrazy wsparcia i powodzenia w podejmowaniu kolejnych wyzwań związanych z zarządzaniem kryzysem uchodźczym.

Oznacza to, że A@W Warsaw 2022 zostało przeniesione do Expo XXI, które jest w pełni operacyjne i z wielkim entuzjazmem powita również Was wszystkich.

NOWE SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Lokalizacja: Expo XXI - Hala 1, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Data wydarzenia: 15 i 16 listopada 2022 r.

Expo XXI dało nam pewność dostępności i nie działa jako ośrodek dla uchodźców. ARCHITECT@WORK serdecznie powita polską społeczność architektów i projektantów.
Możemy zapewnić, że nasi wystawcy z podekscytowaniem czekają na to, aby podzielić się z Wami najnowszymi produktami.

Rejestracja na wydarzenie jest otwarta. Nasz zespół serdecznie powita Was jako odwiedzających jak i wystawców!

Czytaj więcej

OGŁASZAMY NOWY TERMIN A@W WARSAW

30 marca 2022

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie nowego terminu wydarzenia A@W Warsaw, które odbędzie się 26 i 27 października 2022 w Global Expo.

Nasz zespół z niecierpliwością zaprasza Państwa do udziału w wydarzeniu, zarówno jako wystawców, jak i odwiedzających.

Zespół A@W

Czytaj więcej

ARCHITECT@WORK Warsaw przesunięte na jesień 2022 r.

10 marca 2022

Hala ekspozycyjna Global Expo Warsaw, władze lokalne i organy porządku publicznego połączyły siły, aby w pełni pomóc w trwającym kryzysie humanitarnym.

W wyniku podjęcia tych wspólnych działań, których celem jest tymczasowe zapewnienie schronienia potrzebującym, miejsce/lokalizacja, w którym miało się odbyć nasze wydarzenie, nie będzie już dostępne w celu organizacji inicjatyw innych niż pomocowe. ARCHITECT@WORK 30 & 31 marca nie będzie mogło się odbyć.

Oczywiście popieramy ten szlachetny cel i rozumiemy tę bardzo wyjątkową sytuację.

ARCHITECT@WORK Warsaw było w fazie końcowych przygotowań: wszyscy nasi wystawcy z entuzjazmem starali się ożywić swoją działalność po kryzysie wywołanym pandemią, a duża liczba zgłoszeń odwiedzających świadczy o tym, że środowisko architektów i projektantów było zdecydowanie gotowe na poznanie naszego konceptu.

Tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia nas jesienią 2022 roku.

Nasz zespół przygotowuje obecnie nowy termin w ścisłej współpracy z Global Expo, o których będziemy informować w najbliższym czasie.

Z poważaniem,

Zespół A@W

Czytaj więcej

A@W Warsaw rozszerza swoją pierwszą edycję!

18 stycznia 2022

Potrzeba nowego i wyjątkowo starannie przygotowanego wydarzenia dla środowiska architektów i projektantów w Polsce okazała się niezwykle wielka. Chęć prezentacji innowacji była na tyle duża, iż postanowiliśmy rozszerzyć nasz plan wydarzenia. Jesteś ciekawy, co oferuje ARCHITECT@WORK? Skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem warsaw@architectatwork.com lub odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Czytaj więcej

ARCHITECT@WORK to jak dotąd zdecydowanie najlepszy sposób, aby środowisko architektów i projektantów wnętrz dowiedziało się o nowinkach produktowych z dziedziny architektury i designu.

5 października 2021

Czym jest A@W?
To unikalna recepta na poznanie szerokiej gamy nowości produktowych prezentowanych przez wybranych, wysokiej klasy producentów i dystrybutorów!

Co to oznacza?
Oferujemy architektom i projektantom wnętrz unikalną platformę networkingową, której główną częścią jest wydarzenie organizowane z powodzeniem od 17 lat w całej Europie, Kanadzie i Turcji.
Odpowiadamy na potrzeby architektów, łącząc innowacje z inspiracjami i najnowszymi osiągnięciami w branży.

Dlaczego A@W jest tak wyjątkowe?
Wszystkie innowacje prezentowane podczas wydarzenia zostają uprzednio poddane wnikliwej ocenie przez panel oceniający, składający się z zespołu architektów i projektantów wnętrz, których celem jest rozpoznanie wyłącznie wartościowych produktów. Zależy nam na tym, aby odwiedzający mogli czerpać jak najwięcej korzyści z udziału w ARCHITECT@WORK. Rygorystyczna selekcja w połączeniu z wyjątkową atmosferą i możliwością nawiązania kontaktów to przepis na dobrze spędzone popołudnie.

Jak skontaktować się z A@W?
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odwiedzić nas 30 lub 31 marca bądź chcesz zostać wystawcą podczas ARCHITECT@WORK Warsaw 2022?
W takim razie skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem poland@architectatwork.com.

Zostań częścią ARCHITECT@WORK i doświadcz tego unikatowego konceptu już wkrótce!

Czytaj więcej

A@W Warsaw – nowe terminy

29 marca 2021

Ze względu na obecną sytuację i obecne ograniczenia, zdecydowaliśmy się przesunąć pierwszą edycję ARCHITECT@WORK Warsaw na 30 & 31 marca 2022.

Jest to decyzja w najlepszym interesie naszego nowego projektu i z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych: wystawców, odwiedzających, partnerów wydarzenia, ...

Bardzo nam przykro, że nie możemy spotkać się z Państwem osobiście wcześniej, ale jesteśmy przekonani, że ta decyzja pozwoli nam powitać Państwa w najlepszych możliwych warunkach.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Jeśli macie Państwo praktyczne pytania, jesteście zainteresowani udziałem w ARCHITECT@WORK Warsaw 2022 lub chcielibyście zarezerwować artykuł w jednym z naszych miesięcznych newsletterów, prosimy o kontakt!

Można się z nami skontaktować pod adresem: poland@architectatwork.com.

Życzymy Państwu wszystkiego dobrego.
Trzymajcie się bezpiecznie,
Wasz zespół A@W

Czytaj więcej

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024