EXPO XXI Warszawa
15 & 16 maja 2024

A@W Newsletter

Co porusza architektów i projektantów?

9 marca 2021

Zupełnie nowa koncepcja eventu i newslettera na polskim rynku.

 

Wyjątkowy i cieszący się niepodważalnym powodzeniem format targów ARCHITECT@WORK, który działa w 15 różnych krajach i 30 lokalizacjach, nieprzerwanie się rozwija.

 

Kolejnym elementem naszego planu ekspansji i rozkwitu jest edycja w Warszawie w dniach 8 i 9 czerwca w Global Expo oraz unikalny format newslettera dla polskiego grona architektów i projektantów.

 

ARCHITECT@WORK wyróżnia się na tle innych wydarzeń z dziedziny projektowania i budownictwa poprzez skupienie się na kluczowych elementach, niezbędnych i ważnych dla Państwa, czyli profesjonalistów. Każdy produkt prezentowany podczas naszych wydarzeń na żywo to nowość, która najpierw została skrupulatnie oceniona i zatwierdzona przez jury złożone z architektów i projektantów wnętrz. To gwarancja, że na pewno warto nas odwiedzić!

 

To wszystko w połączeniu z unikalnym układem wydarzenia gwarantuje, nawiązywanie kontaktów w najlepszym możliwym otoczeniu. Rozgośćcie się Państwo wygodnie i odkryjcie, jakie nowości przygotowali nasi wystawcy, zaplanujcie spotkania w wyznaczonych strefach lounge lub zrelaksujcie się w naszych strefach komfortu, gdzie czekają na Państwa darmowe napoje i przekąski.

 

Poza tym w koncepcie ARCHITECT@WORK wiadome jest, że najważniejsza jest treść! Podczas dni otwartych będą mogli Państwo wziąć udział w programie wykładów: znani architekci i projektanci wnętrz podzielą się z Państwem swoją wizją i doświadczeniem na temat jednego z najnowszych projektów, które stworzyli.

 

Uwieńczeniem całości jest Newsletter A@W, w którym informujemy o interesujących nowościach, nagradzanych projektach, nowinkach technicznych, opiniach ekspertów na temat nowych trendów w architekturze i designie.

 

Witamy w ARCHITECT@WORK - pozwólcie się Państwo zainspirować!

Co porusza architektów i projektantów?
Powrót do przeglądu

A@W Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

>> Zasubskrybuj

Jesteś zainteresowany widocznością w naszym newsletterze?

>> Kliknij tutaj!

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024