EXPO XXI Warszawa
15 & 16 maja 2024

A@W Newsletter

Poprawa stanowiska pracy

13 kwietnia 2021

Praca zdalna i hybrydowa to obecnie gorące tematy. Oba wymagają cyfrowych urządzeń dla użytkownika końcowego, bez których elastyczne czynności biurowe byłyby niemożliwe. Dzięki nowym gniazdom JUNG ze złączem USB można je teraz szybko naładować.

 

Ostatnie miesiące znacząco przyspieszyły rozwój środowiska pracy biurowej. Wzrosło znaczenie samego biura, jako miejsca komunikacji i spotkań towarzyskich - dla niektórych wbrew oczekiwaniom - w tym samym czasie w centrum uwagi znalazło się biuro domowe. Radykalnie zmieniły się wymagania dotyczące obu miejsc pracy. Podczas gdy koncepcje na miejscu ewoluują w oparciu o ustalenia z pandemii koronawirusa i muszą teraz gwarantować miejsca pracy z odpowiednią fizyczną odległością, wyzwaniem dla projektu biura domowego jest zintegrowanie rozwiązań technicznych w praktyczny, ale niepozorny sposób do innych elementów wyposażenia domu. W obu przypadkach coś tak pozornie prozaicznego, jak wielofunkcyjne gniazdo USB, może w rzeczywistości mieć duży wpływ na jakość miejsca pracy. Wbudowany w meble, jest idealnym wyposażeniem do biura w salonie.

 

Nowe gniazda JUNG z ładowaniem USB to multitalenty. Sensowne jest instalowanie zintegrowanych portów USB typu A i / lub C wszędzie tam, gdzie wiele urządzeń - smartfony, tablety itp. - wymaga szybkiego, a czasem jednoczesnego zasilania, co czyni je idealnymi do użytku domowego i biurowego. Wersja z JUNG Quick Charge® ma złącze USB-A lub USB-C i zapewnia moc wyjściową 18 watów, co oznacza, że nowy iPhone jest w pełni naładowany w zaledwie 105 minut.

 

Oto kilka ograniczeń, jeśli chodzi o kreatywność projektową: Gniazda można zintegrować z seriami ramek JUNG A i LS, które obejmują wszechstronny wybór wzorów i kolorów. Nowe matowe powierzchnie w grafitowo-czarnym i śnieżnobiałym kolorze nadają ramkom i plakietkom nowoczesny, zredukowany i aksamitnie ciepły wygląd dzięki ich specjalnemu matowemu wykończeniu. Na przykład dzięki LS ZERO można je sprytnie i elegancko montować i licować w meblach.

 

Gniazdo JUNG z portem USB to progresywny dodatek do wyposażenia nowoczesnych światów pracy biurowej - zarówno w biurze, jak i w domu.

 


Czysta czerń jako oświadczenie: gniazdo JUNG z ładowarką USB w grafitowej czerni jest zarówno imponujące, jak i scenograficzne.

 


Zintegrowane porty USB typu A i C są przydatne, gdy wiele urządzeń wymaga szybkiego, a czasem jednoczesnego zasilania.

 


Ładowarka USB JUNG z USB typu A i C: Ładowarki USB JUNG zapewniają elastyczne możliwości ładowania i idealnie integrują się z resztą instalacji elektrycznej. Bezpieczna zatrzaskowa osłona sprawia, że widoczne śruby znikają za nasadką. Rezultatem jest wyjątkowo purystyczny, zredukowany projekt.

 

 

Oprócz wersji z pojedynczym portem USB, JUNG zapewnia również gniazdo z dwoma portami USB (typ A i typ C) ze zintegrowaną wzmocnioną ochroną styków. Jeśli podłączonych jest wiele urządzeń, prąd ładowania 3 ampery (15 watów) jest równo dzielony na 1,5 ampera na gniazdo USB - optymalne rozwiązanie 3 w 1.

 

 

Wszystkie zdjęcia: © JUNG

www.jung-group.com

Poprawa stanowiska pracy
Powrót do przeglądu

A@W Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

>> Zasubskrybuj

Jesteś zainteresowany widocznością w naszym newsletterze?

>> Kliknij tutaj!

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024