EXPO XXI Warszawa
28 & 29 maja 2025

A@W Newsletter

Profesjonalna automatyka za jednym dotknięciem

BACHMANN

4 października 2023

Jeśli można coś powiedzieć o współczesnych świecie to na pewno to, że został on zdominowany z jednej strony przez elektryczność, z drugiej przez Internet. Wpływ nowoczesnych technologii, ewolucja stylu życia oraz nasze nieustanne dążenie do komfortu sprawiają, że coraz częściej sięgamy po produkty wysokiej jakości, które uczynią nasze codzienne życie prostszym i przyjemniejszym. Niewątpliwie jednym z takich innowacyjnych rozwiązań są mediaporty - wielofunkcyjne gniazdka, idealne do montażu w biurach, blatach kuchennych czy innych zakątkach naszych domów. Umożliwiają one łatwe i bezpieczne podłączanie urządzeń do sieci elektrycznej. W dobie nowoczesności, oprócz funkcjonalności, wielką rolę odgrywa również estetyka. Właśnie dlatego tak ważny staje się design, który łączy w sobie praktyczność z nowoczesnym wyglądem. Doskonałym przykładem takiej symbiozy jest oferta firmy BACHMANN, której produkty wyróżniają się nie tylko pragmatyzmem, ale także wyjątkowym, minimalistycznym designem.

 

Nowoczesność w dobrym stylu


Nowoczesne wzory i doskonała jakość powierzchni gniazdek elektrycznych oferowanych przez firmę BACHMANN nie są jedynie funkcjonalnym rozwiązaniem, ale stanowią również istotny element dekoracyjny. W czasach, gdy każdy detal wnętrza odgrywa kluczową rolę, produkty muszą wyróżniać się estetyką harmonijnie połączoną z innowacyjnością.  Odpowiedzią na te potrzeby jest między innymi najnowszy produkt firmy - model TWIST 2, który wyróżnia się zarówno stylem, jak i funkcjonalnością. Dzięki automatycznemu otwieraniu na przycisk, obsługa jest jeszcze bardziej intuicyjna, a ręczne zamykanie pokrywy jest proste i bezpieczne. Dodatkowo, specjalna powłoka antyodbiciowa chroni przed śladami i odciskami palców.  Model ten dostępny jest obecnie w atrakcyjnej, kwadratowej wersji, dodatkowo wyposażonej w ładowarkę USB A/C o mocy 22 wat, zapewniającej szybkie ładowanie urządzeń. Kluczowym atutem TWIST 2 jest demontowalna pokrywa, która znacząco ułatwia czyszczenie. Jego kompaktowe wymiary oraz minimalna głębokość montażu są szczególnie doceniane w miejscach, gdzie mamy do dyspozycji niewiele miejsca pod blatem i dlatego najczęściej montowany jest on w blatach biurowych, roboczych i kuchennych. Dzięki umiejscowieniu kabla zasilającego w bliskiej odległości od obudowy i głębokości montażowej wynoszącej jedynie około 40 mm, rozwiązanie TWIST 2 może być bez przeszkód montowane nad szufladami.

 

 

 

Kolor czarny na prowadzeniu


Czarny to kolor ponadczasowy, elegancki i zawsze aktualny. Obok białego, to barwa, po którą klienci sięgają najczęściej, co potwierdza jego niezmienną popularność wśród konsumentów. Symbolizuje elegancję, prestiż i nowoczesność. BACHMANN doskonale rozumie te trendy, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku z serią produktów PURE BLACK. Marka kontynuuje tradycję niezrównanej jakości i stylu, wzbogacając swoją ofertę o wyjątkowe modele w czystej czerni: KAPSA, ELEVATOR, TWIST, PRIMO 2, DESK 2 oraz PIX. To doskonałe rozwiązania, które sprawdzą się w przestrzeni kuchni, biura czy salonu. Produkty w tej szlachetnej barwie nie tylko spełniają najwyższe oczekiwania, ale także doskonale integrują się z różnorodnymi przestrzeniami. Dzięki serii PURE BLACK, gniazda blatowe i mediaporty wpisują się w najnowsze trendy, a zastosowana czerń w produktach KAPSA, ELEVATOR, TWIST, PRIMO 2, DESK 2 i PIX, otwiera przed projektantkami nowe możliwości zarządzania przestrzenią użytkową.

 

 

 

A jeśli nie czerń to czysta, klasyczna biel w najlepszym wydaniu


Oprócz wyjątkowej, głębokiej czerni, w ofercie firmy BACHMANN znajdziemy również serię PURE WHITE, dzięki której firma odświeżyła swoje kultowe modele designu w nieskazitelnej bieli. Seria PURE WHITE nie tylko symbolizuje elegancję i uniwersalność serii produktów, ale również podkreśla klasykę designu i jej funkcjonalność. Białe elementy wyposażenia wnętrz, zwłaszcza w przestrzeni biurowej, stały się obecnie niekwestionowanym trendem. To właśnie w tych przestrzeniach stawia się na proste, klasyczne rozwiązania, które pozwalają na lepsze skupienie, minimalizując jednocześnie rozpraszające bodźce. Białe meble i akcesoria, dzięki swojej uniwersalności i elegancji, wprowadzają do pomieszczeń spokój, harmonię i światło, które są kluczem do efektywnego i komfortowego środowiska pracy. W odpowiedzi na te potrzeby, BACHMANN oferuje produkty w serii  PURE WHITE, które nie tylko są estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne, to wszystko zapewnia nam idealne połączenie designu z praktycznością. To również doskonałe rozwiązanie do zastosowania w nowoczesnych kuchniach, ponieważ modele takie jak DESK, CONI, POWER FRAME czy PIX w subtelnej bieli harmonijnie komponują się z otoczeniem. Dzięki serii PURE WHITE, gniazda blatowe i mediaporty BACHMANN stanowią wyznacznik nowych trendów w designie wnętrz.

 


© wszystkie zdjęcia: BACHMANN
www.bachmann.com

Profesjonalna automatyka za jednym dotknięciem
Get in touchPowrót do przeglądu

A@W Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

>> Zasubskrybuj

Jesteś zainteresowany widocznością w naszym newsletterze?

>> Kliknij tutaj!

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024