EXPO XXI Warszawa
28 & 29 maja 2025

A@W Newsletter

Podróż z wnętrza ziemi do świata designu

IBERAPOL

10 kwietnia 2024

Nieskończone możliwości wzorów, kolorów i struktur? Czasem wystarczy spojrzeć w dół i wrócić do korzeni. Natura tworzy i inspiruje. Zapraszamy do świata Iberapol i zapoznania się z naszą historią - wyrytą w kamieniu.

 

Kilka słów o nas


Klienci, architekci i projektanci coraz częściej poszukują rozwiązań, które łączą w sobie trwałość, estetykę oraz odpowiedzialność środowiskową. W tym kontekście, naturalne materiały, takie jak kamień, zyskują na popularności, będąc wyborem dla tych, którzy cenią sobie unikalność i trwałość projektów.

 

Marmury, granity, kwarcyty, onyksy, dolomity? A może spieki i konglomeraty?

 

Tym właśnie zajmujemy się jako Iberapol, bo od ponad 10 lat wyszukujemy na całym świecie i dostarczamy naszym klientom materiały kamienne, które wykorzystywane są w wielu sektorach branży design. Jako ekskluzywny importer i dystrybutor kamienia naturalnego reprezentujemy też światowe marki takie jak Inalco, Museum, SantaMargherita, czy SiQuartz. Nasz Showroom to nie tylko miejsce ekspozycji, ale również przestrzeń, gdzie kamień staje się źródłem inspiracji i początkiem nowej historii.  Klienci mają tu możliwość zobaczenia, dotknięcia i zrozumienia różnorodności kamienia naturalnego, co pozwala im doświadczyć jego bogactwa kolorów, struktur i wzorów.

 

 

 

Więcej niż sprzedaż


Szkolimy, testujemy, inspirujemy, opowiadamy i dzielimy się pięknem. Zabieramy architektów i projektantów w podróże do kamieniołomów i fabryk wiodących światowych producentów, dbając o to, by mieli dostęp do najnowszych trendów i rozwiązań w branży. Staramy się propagować kamień w polskim wzornictwie, uwrażliwiać naszych partnerów na jego piękno, ale też uświadamiać o wszystkich plusach i minusach każdego rodzaju materiału. Nasze podejście jest typowo eksperckie. Stawiamy na opowieść o materiale nie bajkowo-marketingową, a podręcznikowo-praktyczną. Dowiecie się od nas z czego wykonany jest dany materiał, skąd pochodzi, co można z niego wykonać, a czego raczej nie i dlaczego. Możemy też pomóc znaleźć wykonawcę w każdym regionie Polski i poza nią, gdyż zaopatrujemy firmy kamieniarskie na terenie całego kraju i poza jego granicami. Nasi regionalni opiekunowie są zawsze gotowi dostarczyć próbki, tekstury i przeprowadzić szkolenia produktowe. Mimo globalnego zasięgu pozostajemy wierni swoim korzeniom. Jako polsko-hiszpańska rodzinna firma łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnością i profesjonalizm z przyjazną atmosferą. Szanując czas swoich klientów oferujemy zarówno osobiste spotkania, jak i możliwość zdalnej współpracy, a także wirtualnego oprowadzania po naszym magazynie.

 


Każda płyta to unikat?


Jeśli mówimy o kamieniach naturalnych to zdecydowanie tak, konglomeraty i spieki to już inna bajka. Choć i tutaj mamy wielobarwność, bogate wzornictwo, różnorodne struktury i innowacyjne wykończenia, a także technologiczne sztuczki, które dają szeroką gamę możliwości zastosowań.

 


Ekologia i jakość materiałów

 

Ekologiczne innowacje stanowią kolejny ważny aspekt działalności Iberapol. W naszym Showroomie prezentujemy nowości, takie jak spieki, konglomeraty i kamienie naturalne, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Ta świadoma selekcja materiałów podkreśla zaangażowanie naszej firmy w promowanie zrównoważonego designu i architektury. Ponadto współpracujemy z markami i dostawcami, którzy podzielają nasze zobowiązanie do ekologii, umożliwiając tworzenie projektów atrakcyjnych estetycznie i odpowiedzialnych środowiskowo. Nasze osobiście zaangażowanie w proces od samego początku do końca gwarantuje najwyższą jakość i urodę oferowanych przez nas kamieni.

 

 

Jeśli szukasz materiałów kamiennych i chcesz zgłębić temat

 

Jeśli w Twoim projekcie pojawi się miejsce na marmur, granit, kwarcyt naturalny, onyks, dolomit, a może konglomerat lub spiek to możesz dowiedzieć się wszystkiego na ich temat odwiedzając nasz magazyn i Showroom Iberapol na warszawskim Okęciu. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Jako że doskonale rozumiemy, iż czasem zdarzają się nieszablonowe projekty i wyjątkowe sytuacje, to jeśli zadzwonisz i się z nami umówisz, jesteśmy w stanie zorganizować otwarcie magazynu specjalnie dla Twojego klienta. Oferujemy też prezentację kamienia online i zdalne oprowadzanie po naszym Showroomie.

 

 

Iberapol na socialach, czyli marka z follow up


Prowadzimy czynnie kampanie promujące wykorzystanie oraz zastosowanie materiałów kamiennych w budownictwie i architekturze wnętrz. Aktywnie działamy też w mediach społecznościowych. Na naszym Facebooku i Instagramie możecie śledzić nowości, jakie zjeżdżają do nas w dostawach oraz być na bieżąco z kalendarzem branżowych wydarzeń, które odwiedzamy na całym świecie.


© wszystkie zdjęcia: IBERAPOL
www.iberapol.pl

 Podróż z wnętrza ziemi do świata designu
Get in touchPowrót do przeglądu

A@W Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego comiesięcznego newslettera!

>> Zasubskrybuj

Jesteś zainteresowany widocznością w naszym newsletterze?

>> Kliknij tutaj!

Sponsorzy

Media 2024

 

 

 

 

 

 

 

Design & Plan

We współpracy z

 

 

Partner w zakresie oświetlenia 2024